Top Procent

Rachunki bankowe a otwarcie

Czerwiec 30
16:37 2012

Założenie rachunku bankowego w chwili obecnej zajmuje dosłownie kilka minut. Wypełnienie odpowiedniego wniosku znajdującego się w internecie w niezbędne dane identyfikacyjne i już możemy cieszyć się w prawie pełni aktywnym kontem bankowym.

Całkiem niedawno aby otworzyć rachunek bankowy musieliśmy udać się osobiście do poszczególnych instytucji i wypełniać szereg niezbędnych dokumentów. Teraz, wystarczy kilka kliknięć myszką i złożenie podpisu w momencie wizyty kuriera. Moje konto jesteś w stanie otworzyć jak już wspomnieliśmy bez wizyty w domu. Jeżeli posiadasz inny rachunek bankowy jesteś w stanie je aktywować nawet bez wizyty kuriera u twoich drzwi. W tym celu zostaniesz poproszony o przesłanie symbolicznej kwoty na swój nowy rachunek bankowy z innego konta, którego jesteś posiadaczem. Jedynym warunkiem w celu poprawnej autoryzacji są identyczne dane właściciela na obu kontach osobistych. Co jest w stanie zaoferować bank nowym klientom? Istnieje wiele instytucji, które proponują kredyt odnawialny na start, który będzie nawet czterokrotnością twojego pierwszego przelewu z tytułu wykonywanej pracy. Inni dają atrakcyjną kartę kredytową.

Niedawno mBank proponował bezprzewodowy internet w ramach promocji. Możliwości jest nieskończona ilość. Jednak czy tymczasowe gadżety powinny nas skusić do podpisania nowej umowy? Nie. Powinniśmy sprawdzić dokładnie jakie inne usługi finansowe są świadczone stałym klientom oraz na jakich warunkach. Warto, aby moje konto osobiste stanowiło pewnego rodzaju furtkę, do bardziej atrakcyjnych kredytów hipotecznych bądź pożyczek gotówkowych. W tym celu powinniśmy skontaktować się z konkretną placówką, która bez problemu udzieli nam informacji.

Kredyt w 15minut dla posiadacza konta bankowego? W niektórych instytucjach jest to całkowicie możliwe! Nie wierzysz? Sprawdź ofertę np. mBanku!

Podobne artykuły