Top Procent

Darmowe konta osobiste są na porządku dziennym

Czerwiec 28
17:39 2012

Darmowe konta osobiste nie są już niczym nadzwyczajnym. W ofercie prawie każdej instytucji finansowej mamy do dyspozycji darmowe przelewy internetowe, zero opłat za prowadzenie rachunku oraz jego założenie jak również wypłaty ze wszystkich bankomatów na terenie naszego kraju bez konieczności pokrywania jakiejkolwiek prowizji. Jednak czy to wystarczy aby konto osobiste było atrakcyjne?

Ranking kont osobistych, który jest tworzony przez niezależnych specjalistów w dziedzinie finansów i bankowości wymaga w chwili obecnej znacznie więcej. Na celu takiego zestawienia postawione są parametry, które jeszcze kilka lat temu były całkowicie nieosiągalne. Czy jesteśmy sobie w stanie wyobrazić zwrot wydanych pieniędzy? Oczywiście, nie mówimy tutaj o całości, lecz jej części. Na rynku finansowym istnieją takie oferty kont osobistych, które proponują nawet 5,00% zwrotu z tytułu zakupionych przedmiotów za pośrednictwem internetu.

Zobacz kanał Comperii na Youtube

Dodatkowo niektóre oferty bankowe posiadają możliwość kilkuprocentowych rabatów na stacjach paliw. Prawie każde konto osobiste prowadzi dość popularny pakiet usług zatytułowany cashback. Jest to proces, który opisaliśmy przed chwilą. Ciekawym rozwiązaniem szczycą się placówki takie jak bank BGŻ, który z tytułu comiesięcznych wpływów dodaje nam kilka procent gotówki całkowicie za darmo. W skali roku jesteśmy w stanie uzbierać nawet 600zł dodatkowych. Warta uwagi jest oferta nowego banku internetowego Alior Sync, który proponuje 10 natychmiastowych przelewów w skali miesiąca całkowicie za darmo, a każdy następny kosztuje zaledwie złotówkę. Możliwość zaciągnięcia finansowania w ramach portalu aukcyjnego już nikogo nie dziwi. Aby wybrać odpowiednie konto ososbiste musimy się dokładnie określić, czego tak naprawdę potrzebujemy oraz oczekujemy od tego typu usługi bankowej.

Podobne artykuły