Top Procent

Bądź aktywny i poleć konto znajomemu w ING Banku Śląskim

Czerwiec 03
14:21 2014

„Bądź aktywny i poleć konto znajomemu” to najnowsza promocja ING Banku Śląskiego dostępna dla stałych klientów.

Ciekawą promocją dla swoich obecnych klientów może pochwalić się ING Bank Śląski. Akcja promocyjna nosi nazwę „Bądź aktywny i poleć konto znajomemu”. Z tej promocji mogą skorzystać wszyscy klienci banku, którzy posiadają aktywne konto od co najmniej trzech miesięcy. Muszą oni tylko skutecznie polecić usługi ING Banku Śląskiego swoim znajomym. Stuzłotową nagrodę może zdobyć również osoba, która jest nowym klientem banku, pod warunkiem że nie posiadała przez ostatnie pięć miesięcy rachunku oszczędnościowego w złotówkach w ING Banku Śląskim. Aby skorzystać z akcji promocyjnej, należy założyć konto przez Internet.

Nagroda w postaci 100 zł jest przeznaczona dla stałych klientów banku ING Banku Śląskiego. Muszą oni skutecznie polecić swoim znajomym założenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (czyli popularnego ROR-u) w terminie do 9 maja przez Internet. Oprócz tego stały klient musi w ciągu miesiąca dokonać transakcji gotówkowych na minimum 200 zł oraz mieć wpływ na konto w wysokości minimum 500 zł. W ten sposób stały klient banku ING może zarobić nawet tysiąc złotych. Aby wziąć udział w promocji banku, można zapisać się do niej poprzez Internet lub też podejść do najbliższego oddziału banku ING i wypełnić odpowiedni formularz zgłoszenia. Warto podkreślić, że osoba, która została polecona przez stałego klienta banku ING, musi w okresie dwóch miesięcy dokonać płatności kartą debetową na minimum 200 zł.

Promocja ING Banku Śląskiego trwa do końca lipca 2014 roku, jednak bank wyznaczył „graniczną datę” 9 maja jako ostateczny termin założenia konta przez osobą polecaną. Polecane potencjalnym nowym klientom konto to rachunek internetowy z Lwem Direct. Do niewątpliwych zalet tego konta można zaliczyć między innymi: brak opłaty za prowadzenie rachunku, darmowe wypłaty we wszystkich bankomatach oraz darmowe wpłaty we wszystkich wpłatomatach ING Banku Śląskiego. Klient korzystający z takiego konta dostaje także darmowe przelewy do wszystkich banków w Polsce oraz nieodpłatną usługę cashback. Warto podkreślić, że przy transakcjach gotówkowych przekraczających miesięcznie 200 zł klient może korzystać bezpłatnie z karty debetowej.

Podobne artykuły